Úvodní strana » Rezervace STK

REZERVACE je možná pouze NA PÁTky  a  NA TECHNICKOU PROHLÍDKU SPOLU S MĚŘenÍM EMISÍ. Online rezervace není možná na OPAKOVANOU TECHNICKOU PROHLÍDKU aNEBO OPAKOVANÉ MĚŘENÍ EMISÍ.  Pokud se přes toto upozornění  objednáte  na opakovanou technickou prohlídku anebo opakované měření emisí  objednáním souhlasíte s tím, že za provedení opakované technické prohlídky anebo opakované měření emisí Vám bude účtována cena pravidelné technické prohlídky anebo měření emisí a nikoliv cena za opakovanou technickou prohlídku anebo opakované měření emisí. Pouze ČáST KAPACITY KONTROLNÍCH Linek STK je vyhrazena pro  OBJEDNÁVKY. NA TECHNICKOU PROHLÍDKU BEZ MĚŘENÍ EMISÍ se NELZE OBJEDNAT. Dále se NELZE OBJEDNAT NA TECHNICKÉ PROHLÍDKY MOTOCYKLů, ČTYŘKOLek, PŘÍPOJNých VOZIDel a na EVIDENČNÍ KONTROLY, TYTO se PROVÁDĚJÍ i v PÁTEK BEZ OBJEDNÁNÍ DO NAPLNĚNÍ KAPACITY Kontrolních linek.  V  Pondělí až čtvrtek  přijeďte bez objednání, na tyto dny  se nelze objednat.

Na stanici technické kontroly se dostavte minimálně 15 min. před dobou, na kterou jste objednáni k vyřízení administrativních záležitostí.

U příjmu STK a SME nahlaste operátorce, že jste objednáni.

Pokud nepřijedete včas, nebudete v rezervovaný čas obslouženi.

Rezervovaný čas se budeme snažit dodržet, z provozních důvodů však může dojít k jeho posunutí v řádu minut (max. 15 min.).

Pro technickou prohlídku je nutné sundat kryty kol ( i pokud jsou pod šrouby). Pneumatiky musí odpovídat zápisu v technickém průkazu.

Pokud se v rezervačním systému objednáte na úkony, na které se nelze dle shora uvedených informací objednat, nebudete obslouženi.